Huawei G10 o sobě dává vědět. Tuhle výbavu nabídne!


Huawei G10 o sobě dává vědět. Tuhle výbavu nabídne!

Certifikační úřad TENAA se v minulosti již několikrát ukázal jako spolehlivý zdroj informací o chystaných novinkách. Nyní v jeho databázi uvízl chystaný Huawei G10, který je na domácím trhu v Číně známý pod označením Maimang 6.

Smartphone nebude mít vůbec špatnou výbavu, navíc – jak je u Huawei zvykem, by nemusel stát ani mnoho peněz. Přední část zařízení bude vévodit velký 5,9palcový displej s vysokým rozlišením 2 160 × 1 080 pixelů s poměrem stran 18:9.

Dále se můžete těšit na osmijádrový procesor (zatím neupřesněný typ), 4 GB operační paměti, slušných 64 GB prostoru pro data a také samozřejmě kruhovou čtečku otisků prstů, 3 240mAh baterii a USB-C konektor. Huawei G10 má také tělo pokryté kovem a dvojici duálních fotoaparátů – na zadní straně najdeme tandem (16 Mpx a 2 Mpx), vepředu pak (13 Mpx a 2 Mpx).

Celosvětové představení Huawei G10 je naplánováno na pátek 22. září, uvádí web GSM Arena.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.