Blíží se premiéra Huawei Mate 10. Známe české ceny


Blíží se premiéra Huawei Mate 10. Známe české ceny

V pondělí 16. října představí Huawei novou řadu smartphonů Mate 10, kterou budou tvořit minimálně tři modely – Mate 10, Mate 10 Pro a Mate 10 Lite. Do České republiky se však oficiálně podívají pouze dvě z chystaných novinek. Jaké to budou?

Díky informacím od našeho důvěryhodného zdroje s předstihem víme, že zatímco základní model Mate 10 se na tuzemském trhu neobjeví, zbylé dvě verze, tedy Mate 10 Lite a Mate 10 Pro, do ČR oficiálně dorazí.

Za odlehčenou variantu tabletofonu s přídomkem Lite si čínský výrobce řekne 9 900 korun s DPH. U vrcholného provedení Pro ještě cena stanovena nebyla – neměla by však přesáhnout částku 23 000 korun.

Dobrou zprávou je, že s uvedením řady Mate 10 by v České republice mělo dojít ke zlevnění starších modelů P10(Plus) a Mate 9.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Blíží se premiéra Huawei Mate 10. Známe české ceny


  1. Ondra

    Pokud ani jeden nebude mít čtečku vepředu, tak asi půjdu do Mate 9 Pro, nebo ještě počkám na představení P11 Plus.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.