Záznam z tiskové konference Amazonu: Podívejte se na představení tabletu Kindle Fire HD


Záznam z tiskové konference Amazonu: Podívejte se na představení tabletu Kindle Fire HD

Amazon představil ve čtvrtek nové modely tabletu Kindle Fire. Některé mají větší displeje než předchozí verze a podporu rychlých datových sítí LTE. Firma také odhalila nové čtečky s vylepšenou a osvícenou obrazovkou. Amazon opět vyzval na souboj Google i Apple, od kterého se čeká, že v příštích týdnech představí menší a levnější iPad.

Internetový prodejce i tentokrát vsadil na agresivní cenu. Ta mu již přinesla úspěch v případě první generace malého tabletu Fire, který se po iPadu stal druhým nejprodávanějším tabletem ve Spojených státech. I přesto, že Amazon zvýšil výkon jeho procesoru a vybavil jej dvojnásobkem operační paměti, jeho cena klesne na 159 dolarů.

Sedmipalcový Fire HD se začne prodávat už 14. září za 199 dolarů, tj. za cenu, za kterou se prodává i Nexus 7 s 8GB pamětí. Model s úhlopříčkou 8,9″ a rozlišením 1920 × 1200 pixelů bude možné pořídit za 299 dolarů. Prodávat se ale začne až v listopadu. V nabídce Amazonu pak nově najdeme i model s 32GB pamětí a podporou 4G připojení. Za něj zaplatíte 499 dolarů.

Na celou keynote se můžete podívat v přiloženém videu. Představení nových tabletů začíná kolem třicáté minuty.

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.