Windows 10 Mobile Anniversary Update dorazí příští týden


Windows 10 Mobile Anniversary Update dorazí příští týden

Microsoft nepřímo oznámil, že mobilní telefony a tablety se systémem Windows 10 Mobile dostanou takzvaný Anniversary Update až příští týden. Důvod odkladu znám není. Upozornil na to web The Verge.

Jsou tomu dva dny, co americký gigant vydal výroční update systému Windows 10, přičemž podle dřívějších zpráv měl být tento den i dnem aktualizace mobilní verze systému. Jenže v úterý k ničemu nedošlo. Obavy majitelů mobilních přístrojů, co se to děje, rozptýlil až twitterový kanál Lumia India, který napsal, že update pro mobilní desítky bude uvolněn příští úterý, tedy 9. srpna.

Co je důvodem odkladu, nevíme. Programátoři Microsoftu zřejmě potřebovali na poslední ještě učinit nějaké drobné změny, a proto se update o týden opozdí.

WindowsMobile-650x366-650x366

Zdroj: The Verge

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.