The Walking Dead: Michonne bude mini-série navazující na předchozí události Živých Mrtvých


The Walking Dead: Michonne bude mini-série navazující na předchozí události Živých Mrtvých

Společnost Telltale Games oznámila, že chystá další rozšíření univerza The Walking Dead. Bude se jednat o třídílnou mini-sérii, která ponese název The Walking Dead: Michonne.

Znalci videoherní série, ale i fanoušci televizní či komiksové série The Walking Dead již správně zavětřili, že tyto tři hry se budou věnovat příběhům statečné bojovnice Michonne.

Michonne, kterou charakterizuje katana v ruce, bude stejně jako další hlavní postavy The Walking Dead čekat mnoho obtížných rozhodnutí, kraťoučké akční pasáže a klasické adventuření ve smyslu hledání a používání předmětů.

Mnoho dalších informací o Michonnině putování známo není. Pár hodin po oficiálním oznámení hry se však na internet dostalo pět minut záběru z tohoto dobrodružství (video níže). My jenom dodáme, že první epizoda ponese název In Too Deep a vyjde 25. února pro zařízení s Androidem a iOS.

the-walking-dead-michonne-screenshot-04-500x281

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.