Vyšel iOS 10.1, přináší režim Portrét pro iPhone 7 Plus


Vyšel iOS 10.1, přináší režim Portrét pro iPhone 7 Plus

Apple zahájil aktualizaci svého mobilního systému iOS. Hlavní novinkou ve verzi 10.1 je funkce související s režimem Portrét při focení na iPhonu 7 Plus, díky které tento telefon získá schopnost pořizovat snímky s nízkou hloubkou ostrosti. Uživatelé se však dočkali i opravy závažné chyby, která umožňovala hacknout iPhone pouhým přijetím obrazového souboru či zvýšení spolehlivosti automatického odemykání pomocí hodinek s Android Wear.

Novinek je v nejnovějším oficiálním softwaru samozřejmě víc. Kompletní changelog najdete zde.

iOS 10.1 mohou stahovat všichni uživatelé, kteří mají ve svém zařízení nainstalovaný iOS 10. Dostupnost aktualizace můžete ověřit v Nastavení => Obecné => Aktualizace softwaru, kde by se vám už měla zobrazit a odkud si ji tak můžete stáhnout a následně nainstalovat.

Na novou verzi iOS můžete přejít také prostřednictvím iTunes. Telefon či tablet však už musíme k počítači s Windows či Macu připojit kabelem.

CvjGNEmWAAEcfNp

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.