VIDEO: Necelých pět minut ze Sniper: Ghost Warrior 3


VIDEO: Necelých pět minut ze Sniper: Ghost Warrior 3

Lehce opomíjená odstřelovačská série Sniper: Ghost Warrior se brzy dočká již třetího dílu. Hra vyjde 25. dubna na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ale ještě než se tak stane, můžeme se podívat na novou videoukázku, jež ukazuje střelbu, průzkum, boj zblízka a další věci, které nás čekají.

Sniper: Ghost Warrior 3 bude zasazen do válečného konfliktu moderní doby ve východní Evropě. Vezmeme na sebe roli odstřelovače, který je vysazen přímo doprostřed konfliktu, daleko za nepřátelské linie a jak už název napovídá, musí odstřelit hlavního záporáka.

Titul stejně jako předchozí díl využije CryEngine, novinkou však bude otevřený svět, v němž se dynamicky mění počasí a střídá den s nocí.

Jak na tom „trojka“ bude s umělou inteligencí nepřátel, která je v podobném typu her velmi důležitá, tak na to video serveru GameSpot jednoznačnou odpověď nedává.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.