VIDEO: Necelých pět minut ze Sniper: Ghost Warrior 3


VIDEO: Necelých pět minut ze Sniper: Ghost Warrior 3

Lehce opomíjená odstřelovačská série Sniper: Ghost Warrior se brzy dočká již třetího dílu. Hra vyjde 25. dubna na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ale ještě než se tak stane, můžeme se podívat na novou videoukázku, jež ukazuje střelbu, průzkum, boj zblízka a další věci, které nás čekají.

Sniper: Ghost Warrior 3 bude zasazen do válečného konfliktu moderní doby ve východní Evropě. Vezmeme na sebe roli odstřelovače, který je vysazen přímo doprostřed konfliktu, daleko za nepřátelské linie a jak už název napovídá, musí odstřelit hlavního záporáka.

Titul stejně jako předchozí díl využije CryEngine, novinkou však bude otevřený svět, v němž se dynamicky mění počasí a střídá den s nocí.

Jak na tom „trojka“ bude s umělou inteligencí nepřátel, která je v podobném typu her velmi důležitá, tak na to video serveru GameSpot jednoznačnou odpověď nedává.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.