Tweet Lanes: klient pro Twitter inspirovaný Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich


Tweet Lanes: klient pro Twitter inspirovaný Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich

Twitter klientů pro Android existuje celá řada. Některé jsou povedené, jiné zase méně, ale uživatelé alespoň mají z čeho vybírat. Pokud vám ale přesto stále žádný nevyhovuje, tak určitě vyzkoušejte novinku Tweet Lanes, která se drží pěkného čistého vzhledu Androidu Ice Cream Sandwich.

Přestože je Tweet Lanes stále ve vývoji, vypadá více než dobře. Jeho UI je inspirováno ?čtyřkovým Androidem? ? tahem prstu zleva doprava si můžete prohlédnout všechny tweety, zmínky (mentions) nebo váš profil. Výborný je pak všudypřítomný stavový řádek ve spodní části obrazovky, díky kterému můžete pohotově psát váš tweet.

Vývojáři z Digital Ashes před sebou mají stále ještě hodně práce, ale na Twitteru pohotově reagují na zpětnou vazbu od uživatelů a snaží se co nejdříve implementovat žádané funkce.

Tweet Lanes: odkaz pro stažení

Slideshow:
Fullscreen:
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.