Tlačítkové telefony jsou stále v kurzu, prodávají se jich miliony kusů


Tlačítkové telefony jsou stále v kurzu, prodávají se jich miliony kusů

Myslíte si, že tlačítkovým telefonům už dávno odzvonilo? Tak to jste na omylu! Statistiky Strategy Analytics prozrazují, že tlačítkové telefony se stále prodávají, a že se jim navíc vede velmi dobře!

„Hloupé“ telefony údajně tvoří malý, ale vysoce aktivní trh. Jen za minulý rok se tlačítkových mobilních zařízení prodalo 44 milionů. To jsou sice jen 2% z celého objemu prodaných mobilních zařízení, ale zase se jedná o trh velmi stabilní.

Jednoduché tlačítkové telefony se přitom nejvíce využívají na místech, kde je třeba jenom telefonování a posílání SMS zpráv – v různých centrálách, na hlídacích stanovištích, GSM bránách, požárních hlásičích atd. Vedle toho si je pořizují staří a nemajetní lidé, případně další uživatelé, které „chytrý telefon“ prostě nebere (ať už kvůli notifkacím, dotekovému ovládání atd.).

9020f717-04a6-434c-b49f-d7e06d136353

Zdroj: FT

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: Tlačítkové telefony jsou stále v kurzu, prodávají se jich miliony kusů


  1. LinwoodStephens LinwoodStephens

    For sure it would still sell millions. Just like me i don’t like this smartphones cause it’s to expensive and its durability it so low. Not like push button phones which i can say the best and the toughest for all cell phone generation. Like me i still using a push button cell phone.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.