Titanfall 2 čeká další velká porce nového obsahu zdarma


Titanfall 2 čeká další velká porce nového obsahu zdarma

Vývojáři ze studia Respawn Entertainment se opravdu činí a tak se hráči Titanfallu 2 dočkají v následujících dvou měsících pořádné porce novinek.

Obsahovou aktualizací Colony Reborn, která nedávno přinesla především staronovou mapu, další zbraně a animace poprav nepřítele, starost tvůrců o Titanfall 2 zdaleka nekončí. Ještě v dubnu totiž vyjde bezplatné DLC A Glitch in the Frontier.

Prozatím nevíme, co přesně přinese, nicméně tvůrci z Respawn Entertainment alespoň prozradili, že v období od dubna do června hru obohatí další dvě mapy pro multiplayer (Glitch a Relic), další mapy pro režim Live Fire (Traffic a Deck), nový titán a k zakoupení budou i dva další Prime titáni (Ronin a Tone).

Ani to ale není vše. V následujících týdnech by měly vyjít i další aktualizace. Přinesou například nový herní režim Marked for Death, nové animace poprav pilotů, další kamufláže a skiny, které si hráči budou moci zakoupit v in-game obchodu, nebo nové frakce.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.