Tech discovery channel – dostupné VR brýle, smartphony, drony a gadgety


Tech discovery channel – dostupné VR brýle, smartphony, drony a gadgety

Jeden z největších čínských nákupních portálů Gearbest.com, se kterým pro vás ve spolupráci testujeme a recenzujeme vybraná zařízení, si připravil pro své příznivce podzimní promo akci nazvanou Tech discovery channel, v rámci které se zaměřuje na finančně dostupné VR brýle, chytré telefony (některé z nich jsme měli pro vás možnost otestovat), drony a gadgety.

Nabídka není tentokrát tak široká, jako tomu bylo u jiných promo akcí v tomto měsíci, nicméně i tak se dá najít pár zajímavých hraček za zajímavé peníze. Pojďme se podívat, které produkty byly do této akce zahrnuty.

VR brýle

Hodně diskutabilní segment – někteří v tuto technologii věří a vidí v ní velkou budoucnost. Jiní jsou skeptičtí ohledně praktické využitelnosti a tvrdí, že VR brýle byly, jsou a budou pouze pro zábavu. Tak či onak, na Gearbestu je z čeho vybírat.

PIXMAX 4k UHD – hlavní tahoun celé akce.

pixmax 4k

Dále v nabídce najdeme řadu lépe zpracovaných alternativ ke Google Cardboard.

vr1vr2

Smartphony

Nechybí samozřejmě ani chytré telefony, mezi kterými najdeme také u nás recenzovaný Ulefone Metal, Elephone P9000 a Oukitel K10000.

tel1tel2

Mini PC

Další kategorií je nabídka Mini PC, které lze použít jako multimediální centrum nebo nenáročný počítač pro kancelářskou práci.

minipc1minipc2

Další produkty v nabídce najdete na promo stránce akce.

gearbest1

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.

Martin Polický

Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.