Stahujte zdarma kultovní sci-fi Starcraft s expanzí Brood War


Stahujte zdarma kultovní sci-fi Starcraft s expanzí Brood War

Tak jsme se nakonec přeci jenom dočkali! Z oficiálních stránek Blizzardu lze stáhnout zdarma plnou verzi originálního prvního dílu sci-fi strategie StarCraft společně s expanzí Brood War. Nabídka není časově omezená.

Hra obsahuje patch ve verzi 1.18, který přináší možnost pomocí kláves Alt+Enter přepínat mezi fullscreenem a hraním v okně. Upraveno bylo i uživatelské rozhraní, je zde režim Observer a samozřejmě nechybí ani řada oprav chyb.

StarCraft je kultovní real-time strategie zasazená do sci-fi prostředí, která vyšla už v roce 1998. Na svou dobu šlo o nevídanou a náramně chytlavou záležitost, což ji dopomohlo stát se opravdovou legendou. V létě se navíc fanoušci StarCraft dočkají vydání remasterované verze, která zachová původní hratelnost, navíc ale nabídne detailnější grafiku včetně 4K textur, ukládání do cloudu nebo překlad do třinácti jazyků.

Originální StarCraft pro PC můžete stahovat zde a na Mac zde.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.