Špičkový notebook Microsoft Surface Book oficiálně v ČR


Špičkový notebook Microsoft Surface Book oficiálně v ČR

Prodejce CZC.cz přináší na český trh Surface Book, historicky první notebook od Microsoftu. Dostupný je v čtyřech výkonnostních provedeních, jejichž cena startuje na 49 990 Kč a končí na 79 990 Kč včetně DPH.

Microsoft Surface Book se vyznačuje tělem vyrobeným z odolné a zároveň lehké hořčíkové slitiny, díky které se jeho hmotnost zastavila na 1,5 kilogramu. Velikost je dána převážně 13,5palcovým dotykovým PixelSense displejem s rozlišením 3 000 × 2 000 pixelů, který lze ovládat také dodávaným perem. To podporuje 1024 úrovní přítlaku a na svém druhém konci nabízí praktickou gumu.

Obrazovka je k tělu zařízení přichycena pomocí speciálního mechanizmu nazvaného „Muscle Wire“ a oddělit se dokáže pouze po stisku příslušného tlačítka. S odolností si přitom nijak nezadá s mechanickým řešením, protože i po uchopení zařízení za obrazovku stále pevně drží u klávesnice. Pro ovládání v notebookovém režimu slouží podsvícená klávesnice s 1,6mm zdvihem a skleněný trackpad. Možnost připojení dalších periferií zajišťuje dvojice USB 3.0 portů. Potěší také přítomnost čtečky SD karet.

Výkon udává dle zvolené konfigurace jeden z procesorů Intel Core i5 nebo i7 z rodiny Skylake, grafické výpočty pak zpracovává integrovaná grafika Intel HD Graphics nebo GeForce s GDDR5 pamětí. Od zvolené konfigurace se odvíjí také velikost SSD a operační paměti, přičemž v nejvýkonnější variantě lze počítat s 512GB SSD a 16 GB RAM. V provozu na baterii notebook vydrží až 12 hodin a jako plnohodnotný pracovní nástroj nabídne operační systém Windows 10 Pro.

5as2s

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.