Špičkové LG G4 se začne prodávat krátce po představení


Špičkové LG G4 se začne prodávat krátce po představení

LG G3 byl černý kůň loňského roku na poli smartphonů. Nástupce s označením G4 je proto očekáván s velkým napětím. Premiéru si odbude na mediální akci 28. dubna a hned následující den by se měl začít prodávat. Informoval o tom server pocket-lint.com.

Zatím však nevíme, zda bude 29. dubna telefon dostupný pouze na domácím jihokorejském trhu, nebo ho výrobce nabídne i uživatelům z jiných koutů světa, včetně Evropy.

Co se týká výbavy, tak LG letos zvolilo strategii pozvolného vylepšování. G4 bude mít stejně jako předchůdce 5,5palcový displej s QHD rozlišením. Fotoaparát dostane o něco vyšší rozlišení a opět nebude chybět laserové zaostřování a optická stabilizace obrazu. Objektiv se světelností f/1,8 by měl zaručit kvalitní snímky s minimem šumu i za zhoršených světelných podmínek.

O výkon smartphonu se postará čipset Snapdragon 808 společně s porcí 3 GB RAM. Někteří uživatelé pak určitě také ocení, že LG G4 bude mít vyměnitelnou baterii a slot pro paměťové karty. To například nový Samsung Galaxy S6 postrádá.

LG

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.