Shazam: Identifikace hudby rychleji než kdy předtím


Shazam: Identifikace hudby rychleji než kdy předtím

Aplikace Shazam je jednou z nejdéle fungujících aplikací na mobilech. Vždyť nám umožňuje identifikovat muziku již od roku 2002! Od té doby se dočkala spousty příjemných změn, z nichž jednu přináší i nejnovější aktualizace.

Jak jistě sami moc dobře víte, Shazam dovoluje identifikovat muziku v našem okolí jediným dotykem. Jakmile chcete zjistit, co právě hraje, otevřete Shazam a stisknete tlačítko pro snímání. Shazam hrající písničku najde ve své databázi a prozradí vám, jak se jmenuje, od jakého interpreta pochází, z jakého alba je a ještě několik dalších informací.

Právě na samotné vyhledávání se přitom tvůrci aplikace v posledních dnech zaměřili nejvíc. Výsledkem je zcela nový algoritmus, díky němuž je vyhledávání mnohem rychlejší.

První ohlasy na novinku jsou veskrze pozitivní, rychlost vyhledávání se prý v mnoha případech zkrátila až o několik sekund, což je rozhodně příjemné zjištění.

Aktualizace přináší i další novinky, například možnost vyhledávání podle jména alba, textu písně, odkazu nebo hudebního videa.

Jmenované novinky vám do aplikace přibudou po nejnovější aktualizaci. Aplikace Shazam je k dispozici bezplatně a to pro platformu Android,  iOS i WP.

Shazam
Cena: Zdarma
Shazam
Vývojář: Shazam Entertainment Ltd
Cena: Zdarma

shazam-actualización-reconoce-codigos-qr-imagenes-3

Zdroj: TC

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.