Samsung výrazně zlevňuje telefony Samsung Galaxy S7 a S7 edge


Samsung výrazně zlevňuje telefony Samsung Galaxy S7 a S7 edge

Do představení špičkového Galaxy S8 zbývá necelý měsíc a tak se Samsung rozhodl opětovně rozhýbat prodeje loňských modelů Galaxy S7 a S7 edge a začal zlevňovat.

Nově si tak povedený Galaxy S7 můžete pořídit za 15 990 Kč, což představuje slevu ve výši 1 800 Kč. 1 300 korun pak ušetříte při nákupu modelu Galaxy S7 edge.

Nejde přitom o žádnou krátkodobou slevu, nýbrž o stálou úpravu cen, která má pomoci k maximalizaci prodejů před příchodem nástupnického Galaxy S8 (Plus).

Samsungy Galaxy S7 (edge) byly představeny na jaře loňského roku. Kromě slotu na microSD karty a prachu a voděodolnosti (certifikace IP68) vynikají také špičkovými vlastnostmi fotoaparátu. Ten je právem jejich nejoceňovanější součástí výbavy. V České republice jsou oba telefony dostupné od 11. dubna.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.