Samsung Galaxy S7 edge byl na MWC vyhlášen jako nejlepší smartphone


Samsung Galaxy S7 edge byl na MWC vyhlášen jako nejlepší smartphone

Asociace GSMA, která celosvětově sdružuje operátory a nejvýznamnější výrobce smartphonů, vyhlásila Samsung Galaxy S7 edge nejlepším zařízením v kategorii Nejlepší mobilní telefony a zařízení. Tento model byl oceněn za svůj prvotřídní design, pokročilé funkce fotoaparátu a mimořádný výkon.

Samsung zaznamenal další významné vítězství. Galaxy S7 edge byl asociací GSMA prohlášen „nejlepším smartphonem roku 2016“ v kategorii Nejlepší mobilní telefony a zařízení na výročních Global Mobile Awards. Ty se každoročně vyhlašují během akce Mobile World Congress.

„Velmi nás těší ocenění naší práce v oblasti designu a inovací v podobě Galaxy S7 edge,“ řekl Junho Park, viceprezident pro strategii globálních produktů divize Mobile Communications Business společnosti Samsung Electronics. „Toto ocenění je důkazem naší neustálé snahy o dokonalost, která překračuje očekávání spotřebitelů prostřednictvím revolučních mobilních technologií.“

Samsungy S7 a S7 edge byly představeny na jaře loňského roku. Kromě slotu na microSD karty a prachu a voděodolnosti (certifikace IP68) vynikají také špičkovými vlastnostmi fotoaparátu. Ten je právem jejich nejoceňovanější součástí výbavy. V České republice jsou oba telefony dostupné od 11. dubna 2016.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.