Samsung Galaxy S7 edge byl na MWC vyhlášen jako nejlepší smartphone


Samsung Galaxy S7 edge byl na MWC vyhlášen jako nejlepší smartphone

Asociace GSMA, která celosvětově sdružuje operátory a nejvýznamnější výrobce smartphonů, vyhlásila Samsung Galaxy S7 edge nejlepším zařízením v kategorii Nejlepší mobilní telefony a zařízení. Tento model byl oceněn za svůj prvotřídní design, pokročilé funkce fotoaparátu a mimořádný výkon.

Samsung zaznamenal další významné vítězství. Galaxy S7 edge byl asociací GSMA prohlášen „nejlepším smartphonem roku 2016“ v kategorii Nejlepší mobilní telefony a zařízení na výročních Global Mobile Awards. Ty se každoročně vyhlašují během akce Mobile World Congress.

„Velmi nás těší ocenění naší práce v oblasti designu a inovací v podobě Galaxy S7 edge,“ řekl Junho Park, viceprezident pro strategii globálních produktů divize Mobile Communications Business společnosti Samsung Electronics. „Toto ocenění je důkazem naší neustálé snahy o dokonalost, která překračuje očekávání spotřebitelů prostřednictvím revolučních mobilních technologií.“

Samsungy S7 a S7 edge byly představeny na jaře loňského roku. Kromě slotu na microSD karty a prachu a voděodolnosti (certifikace IP68) vynikají také špičkovými vlastnostmi fotoaparátu. Ten je právem jejich nejoceňovanější součástí výbavy. V České republice jsou oba telefony dostupné od 11. dubna 2016.

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.