Revoluční Nintendo Switch je v prodeji. V ČR ceny začínají na 8 700 Kč


Revoluční Nintendo Switch je v prodeji. V ČR ceny začínají na 8 700 Kč

Minulý týden se v ČR začala oficiálně prodávat herní konzole Nintendo Switch. Podle nákupního rádce Heureka.cz je přístroj aktuálně k dostání v bezmála třech desítkách internetových obchodů. Drtivá většina prodejců ho přitom má skladem. Ceny začínají na 8 960 Kč, nejdráž je pak novinka k mání za 11 637 korun.

Switch je konzole dodávaná se dvěma oddělitelnými ovladači do jedné ruky a s dokem, který lze propojit s televizí. Ústředním prvkem zařízení je nejmenovaný čipset Tegra od značky nVidia. Výdrž konzole na jedno nabití by se měla lišit podle vytížení hardwaru a pohybovat se mezi 2,5 až 6 hodinami.

Dobrou zprávou je, že Nintendo nic nepodcenilo a už nyní je zákazníkům k dispozici několik zajímavých titulů, další hry navíc chystají například studia Bethesda, Codemasters, Electronic Arts, Konami Digital Entertainment či Ubisoft.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.