Představí zítra HTC druhou generaci virtuální reality Vive?


Představí zítra HTC druhou generaci virtuální reality Vive?

Už zítra se uskuteční tisková konference HTC, na které nebudou chybět novináři z celého světa. Firma na akci pravděpodobně nepředstaví jen nové smartphony, ale také druhou generaci virtuální helmy Vive.

Na pozvánce, která do vybraných redakcí dorazila už koncem prosince, je zobrazené pouze logo, datum konání a anglický nápis „pro tebe“. Spekuluje se, že se dočkáme premiéry chytrých telefonů HTC U Ultra, HTC U Play a HTC X10.

Nicméně větší pozornost některých uživatelů se upírá spíše k druhé generaci virtuální helmy Vive. Ta má být vybavena bezdrátovým transmitterem a vlastní baterií. K počítači ji díky tomu bude možné připojit i bezdrátově.

Aktuálně nabízený headset HTC Vive se v Česku prodává od května loňského roku. Cena virtuální reality je vysoká, aktuálně začíná na 25 990 Kč s DPH.

unnamed-6-500x281

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.