Parádní notebooky Xiaomi Mi Notebook Air v předprodeji


Parádní notebooky Xiaomi Mi Notebook Air v předprodeji

První laptop od Xiaomi se začal v tomto týdnu prodávat v českém e-shopu xiaomimobile.cz. K dostání jsou obě varianty stroje: jak menší s 12,5palcovou obrazovkou, tak větší a výkonnější s displejem o velikosti 13,3 palce. Cena začíná na 22 990 Kč. Vybavenější model pořídíte za 30 990 Kč.

Základ nabídky tvoří menší Mi Notebook Air, který je vybaven 12,5palcovým displejem s rozlišením Full HD, tedy 1 920 × 1 080 pixelů. Do vínku dostal také procesor Intel Core M3 a integrovanou grafickou kartu. Dostatek výkonu pro chod operačního systému zajišťují 4 GB operační paměti. Pro uložení dat je pak k dispozici 128GB SSD jednotka.

Výkonnější variantu pohání procesor Intel Core i5-6200U. S 8 GB RAM a 256GB diskem notebook dokáže vydržet v provozu kolem 8 hodin. U levnější varianty stoupla výdrž na jedno nabití akumulátoru až na 9,5 hodiny.

Oba stroje jsou standardně vybaveny českou licencí Windows 10 Home Edition, mají tenký profil (12,9 mm a 14,8 mm) a elegantní celokovové tělo. Menší laptop má hmotnost 1,07 kilogramu, větší pak 1,25 kilogramu.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.