Parádní notebooky Xiaomi Mi Notebook Air v předprodeji


Parádní notebooky Xiaomi Mi Notebook Air v předprodeji

První laptop od Xiaomi se začal v tomto týdnu prodávat v českém e-shopu xiaomimobile.cz. K dostání jsou obě varianty stroje: jak menší s 12,5palcovou obrazovkou, tak větší a výkonnější s displejem o velikosti 13,3 palce. Cena začíná na 22 990 Kč. Vybavenější model pořídíte za 30 990 Kč.

Základ nabídky tvoří menší Mi Notebook Air, který je vybaven 12,5palcovým displejem s rozlišením Full HD, tedy 1 920 × 1 080 pixelů. Do vínku dostal také procesor Intel Core M3 a integrovanou grafickou kartu. Dostatek výkonu pro chod operačního systému zajišťují 4 GB operační paměti. Pro uložení dat je pak k dispozici 128GB SSD jednotka.

Výkonnější variantu pohání procesor Intel Core i5-6200U. S 8 GB RAM a 256GB diskem notebook dokáže vydržet v provozu kolem 8 hodin. U levnější varianty stoupla výdrž na jedno nabití akumulátoru až na 9,5 hodiny.

Oba stroje jsou standardně vybaveny českou licencí Windows 10 Home Edition, mají tenký profil (12,9 mm a 14,8 mm) a elegantní celokovové tělo. Menší laptop má hmotnost 1,07 kilogramu, větší pak 1,25 kilogramu.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.