O2 dává recyklační slevu 500 nebo 1000 korun při nákupu vybraných smartphonů Samsung a Huawei


O2 dává recyklační slevu 500 nebo 1000 korun při nákupu vybraných smartphonů Samsung a Huawei

O2 nabízí všem, kteří se do konce března rozhodnou vyměnit svůj mobil za nový s podporou LTE, recyklační slevu ve výši 500 nebo 1 000 korun. Tuto částku odečte operátor od ceny vybraných modelů značek Huawei a Samsung, a to včetně čerstvých novinek na trhu. Recyklační sleva není podmíněna smlouvou u O2, nabídka tak platí například i pro zákazníky předplacených karet. Akce platí do 31. března 2017.

Slevu dostanou zákazníci při pořízení nového mobilu z nabídky na kterékoli z O2 Prodejen, na e-shopu i přes call centrum. Při nákupu nového mobilu přes e-shop nebo call centrum starý funkční telefon od zákazníka převezme kurýr při doručení objednávky.

Ti, kdo mají doma starý nefunkční telefon, ho mohou kdykoli odevzdat na kterékoli z O2 Prodejen k ekologické recyklaci. Nadace O2 za každý takový telefon věnuje 25 korun na podporu Linky bezpečí.

Zdroj: O2

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.