Nokia 3310 vs. Samsung Galaxy Note 3 vs. iPhone 6 Plus vs. mixér! Podívejte se, který z nich vyhrál!


Nokia 3310 vs. Samsung Galaxy Note 3 vs. iPhone 6 Plus vs. mixér! Podívejte se, který z nich vyhrál!

Veškeré srovnávací testy smartphonů jsou dosti subjektivní záležitostí, takže jejich autoři často dospějí k názoru, že jednoznačný vítěz se nedá určit. Každému z nás se přeci líbí něco docela jiného. Některé srovnávací testy jsou ovšem neomylné a jejich výsledky jednoznačné.

Tak třeba crash test, v němž byly do mixéru vhozeny vybraní zástupci smartphonů, konkrétně Samsung Galaxy Note 3 a iPhone 6 Plus. Video níže ukazuje, jak si smartphony (ne)poradily s kuchyňským přístrojem.

Pro ilustraci jsme pak přidali i další video, které pochází z toho samého Youtube kanálu Blendtec, v němž stejný crash test podstoupila i „nejtvrdší věc na světě“, klasická Nokia 3310.

Samozřejmě musíme dodat, že na výsledcích crash testu se nepodepsala samotná kvalita smartphonů, ale jen obyčejná fyzika. Nože mixéru jsou tupé a vyrobené z chirurgické oceli, což společně s obrovskou rychlostí rotace a čtvercovou nádobou mixéru, dělají ze zařízení nebezpečného nepřítele i pro kovové předměty jako jsou klíče.

Zdroj: Youtube

The following two tabs change content below.
Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.Diskuze: Nokia 3310 vs. Samsung Galaxy Note 3 vs. iPhone 6 Plus vs. mixér! Podívejte se, který z nich vyhrál!


  1. Michal Olšanský

    Je to FAKE!! nikdo přece nevěří že po vložení 3310 by mixér zůstal celý 😀Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.