Nejrychlejší mobilní internet mělo v říjnu O2


Nejrychlejší mobilní internet mělo v říjnu O2

Nejrychlejší mobilní internet LTE měl v říjnu operátor O2. V síti 3G byl nejrychlejší T-Mobile. Co se týče pevných sítí, ty v říjnu zrychlovaly.

Průměrná rychlost LTE v síti O2 se proti září zvýšila o čtyři procenta na 33 Mbit/s, u Vodafonu o procento klesla na 32 Mbit/s. U T-Mobilu internet zpomalil o tři procenta na 28,1 Mbit/s. Ve 3G je T-Mobile naopak s rychlostí 7,8 Mb/s nejrychlejší. U Vodafone se rychlost zastavila na 7,8 Mb/s a u O2 na 7,3 Mb/s.

Ve srovnání rychlosti pevných přípojek si nejlépe vedl kabelový internet s průměrem 28,7 Mbit/s, což je meziměsíční nárůst o 31 procent. Průměrná rychlost v sítích DSL byla 11,06 Mbit/s (meziměsíčně + 8 procent) a v optických sítích 28,73 Mbit/s.

Rychlost v bezdrátových sítích WiFi se v říjnu proti září zvýšila o dvě procenta na průměrných 11,7 Mbit/s. U jednotlivých poskytovatelů byla rychlost mezi 6,29 a 17,91 Mbit/s.

59as

Zdroj: Dsl.cz

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.