Je nabitý, přesto se Nexus 6P vypne, stěžují si uživatelé


Je nabitý, přesto se Nexus 6P vypne, stěžují si uživatelé

Někteří uživatelé si na oficiálním fóru Googlu začínají stěžovat na nepředvídatelné chování telefonu Nexus 6P. Stává se jim, že přístroj se bezdůvodně vypne a to i když má jeho baterie stále dost energie.

Za problémy zřejmě může aktualizace na Android 7.0 Nougat, protože dříve tito majitelé Nexusu 6P žádné problémy s neočekávaným vypnutím nezaznamenali. Zajímavé je, že chyba se v některých případech projevuje i po návratu na Marshmallow, avšak zatímco v případě „nugátu“ se telefon vypnul i při 60 % kapacity baterie, u starší verze systému se problém projevuje jen při nižším množství zbývající energie akumulátoru.

Google chybu s nahodilým vypínáním registruje, ovšem zatím ji přisoudil pouze nízkou prioritu. To znamená, že majitelé smartphonu se softwarové opravy tak brzy možná nedočkají. Je nanejvýš pravděpodobné, že některé „postižené“ modely Nexusu 6P mají hardwarový problém, který se naplno projevil až po updatu na Nougat.

N6p-500x317

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.