?Na CES 2013 představíme něco nového, buďte připraveni,? hlásá Samsung


?Na CES 2013 představíme něco nového, buďte připraveni,? hlásá Samsung

Veletrh CES (Consumer Electronic Show), konaný každoročně v americkém městě Las Vegas, je jednou z největších světových výstav spotřební elektroniky. Nadcházející ročník se uskuteční mezi 8. a 11. lednem. Samsung v reklamním spotu už dopředu oznámil, že na něm představí ?něco nového?.

Návštěvníci veletrhu a novináři prý ?mají být připraveni?. O co konkrétně půjde ale jihokorejský koncern neupřesnil. Podle některých by mohl představit sedmipalcový tablet z řady Galaxy Note s rozlišením 1280 × 720 bodů a čtyřjádrovým procesorem.

Jiní se zase domnívají, že Samsung představí pětipalcový displej vyrobený technologií Super AMOLED s Full HD rozlišením. Ostatně o něm se hovoří v poslední době často. Vyloučeno ale není ani to, že odhalen bude flexibilní OLED displej s vysokým rozlišením.

K představení Galaxy S IV zcela určitě nedojde. Jednak po současné generaci je stále velká poptávka a jednak je takřka stoprocentní, že ho Samsung představí na samostatné konferenci.

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.