LONEWOLF je neon-noirová sniperská hra se skvělým vizuálním zpracováním


LONEWOLF je neon-noirová sniperská hra se skvělým vizuálním zpracováním

Máte rádi sniperské hry a k tomu si potrpíte na nadmíru zajímavé grafické zpracování? Potom musíte mít akční hru LONEWOLF, která právě vyšla pro Android a iOS.

LONEWOLF je intenzivní sniperská hra, v níž řešíte morální dilemata jako například, kterého z rukojmích ušetřit a kterého zabít. Hlavní složkou hry je přitom samotné střílení – v LONEWOLF musíte brát v potaz pohyby vašeho nepřítele, neboť dobře odvedená práce znamená, že si nikdo ničeho nevšimne.

Vedle sniperských zbraní do ruky dostanete i klasické zbraně jako jsou kulomety, pistole, bomby ale třeba i holé ruce, s nimiž se potom vrhnete do mnohem třeskutější akce. Všechny tyto zbraně navíc lze vylepšovat, čímž se dopracujete k celkově vyšší efektivnosti.

Znuděného hráče však nejspíše zaujme grafické zpracování. Grafika hry je velmi ponurá, ale přitom se nesnaží vypadat věrohodně – postavy a lokace jsou jakoby ručně kreslené, díky čemuž se tato hra odlišuje od dalších sniperských titulů.

LONEWOLF je k dispozici na Google Play Storu a Apple App Storu a to zcela zdarma. Uvnitř hry se nacházejí mikrotransakce.

LONEWOLF (17+)
LONEWOLF
Cena: Zdarma+

4_lonewolf

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.