LG zve na představení smartphonu G5 originálními animacemi


LG zve na představení smartphonu G5 originálními animacemi

Oficiální představení nové vlajkové lodi společnosti LG klepe na dveře. Dočkáme se jí už 21. února, takže je na čase dát to vědět lidem. LG si k tomuto úkolu vybrala mimo jiné i originální animace.

V těchto animacích apeluje LG na přátelský duch a to opravdu odvážně – animace jsou velmi barevné a přicházejí s hýbajícími se hračkami, balónky a dalšími veselými motivy (viz. trojice gif obrázků níže).

Ještě odvážnější však je samotné datum představení LG G5. Dvojka mezi jihokorejskými mobilními výrobci si totiž prezentaci tohoto smartphonu schválně naplánovala na stejný den, který si pro prezentaci své nové vlajkové lodi (Galaxy S7) vybral konkurenční Samsung.

To může dopadnout jen dvěma způsoby – buď na sebe Samsung strhne veškerou pozornost a LG G5 budeme (alespoň zpočátku) vnímat jenom okrajově, a nebo LG dokáže roztříštit pozornost některých fanoušků Samsungu a přiměje je přemýšlet i o svém zařízení, což by bylo naprosto ideální.

My jsme přesvědčeni, že LG má rozhodně šanci zaujmout. Na skutečný vývoj události si však ještě nějaký ten pátek počkáme.

Jak se na nový LG G5 těšíte?

MWC_2016_Official_Invitation_LG_G5_Day_2.0

unnamed__1_.0

unnamed__2_.0.0

Zdroj: The Verge

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.