Infinity Blade III je nyní k dispozici ke stažení zdarma


Infinity Blade III je nyní k dispozici ke stažení zdarma

Vůbec poprvé za dobu svého působení na iOS je výborná RPG hra Infinity Blade III k dispozici ke stažení zdarma. Infinite Blade III je rychlá adrenalinová RPG hra, která přináší poměrně slušné vizuální efekty a působivý příběh o lásce, zradě a vykoupení.

Siris a Isa se spojili s Bohem krále Raidriara a pokusili se zničit Pracovníka tajemství včetně jeho silné armády složené z hromady titánů. Abyste dokázali ovládnout sílu Infinity Blade, tedy nekonečné čepele, musíte odkrývat všechna tajemství, která jsou s tímto bojem spojená.

Události jsou zasazené do obrovského otevřeného světa, který se dynamicky mění a skrývá i hromadu dalších tajemství, nepřátelských jednotek a pokladů, kterými budete odměněni za svou chrabrost a schopnosti v boji.

Ovládání je zcela intuitivní, navigace po světě velmi jednoduchá a co je asi to nejdůležitější – hra vás dokáže rychle pohltit a zabavit i na dlouhé hodiny.

Infinity Blade III je k dispozici pro majitele zařízení s iOS. Hra původně vyšla na 6,99 dolaru. Nyní je k dispozici zdarma s tím, že uvnitř ní najdete mikrotransakce. I bez nich je ovšem Infinity Blade III velmi dobře hratelná.

Infinity Blade III
Vývojář: Epic Games
Cena: 6,99 €+

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.