Pro HTC One A9 je dostupný Android 7.0 Nougat


Pro HTC One A9 je dostupný Android 7.0 Nougat

Majitelé chytrého telefonu One A9, který může na první pohled někomu připomínat iPhone 6s, dostávají v těchto dnech zásadní aktualizaci firmwaru. Update o velikosti 1,02 gigabajtu přináší nový Android 7.0 Nougat, upozornilo na to české zastoupení HTC na Facebooku.

Smartphone HTC One A9 byl představen na konci roku 2015 a spíše než nejlepšími specifikacemi nebo špičkovým fotoaparátem zaujal designem. Do prodeje se tento telefon dostal s Androidem 6.0 Marshmallow a nyní, po zhruba šestnácti měsících, povyšuje na novější verzi 7.0 Nougat (sestavení 2.17.401.2).

Vzhledem ke stáří One A9 se s největší pravděpodobností jedná vůbec o jeho poslední systémovou aktualizaci. Není vyloučeno, že HTC časem vydá několik menších updatů zaměřených na chyby, to ale bude tak vše.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.