HTC 11 má mít nadpozemskou výbavu se Snapdragonem 835


HTC 11 má mít nadpozemskou výbavu se Snapdragonem 835

Pomalu se na internetu začínají objevovat informace o chystaném vrcholném HTC, které by se mohlo jmenovat 11. Pokud se zpráva serveru Times News zakládá na pravdě, tchajwanský výrobce pracuje na jednom z nejlépe vybavených smartphonů na planetě.

Spekulovaný telefon by měl nabídnout jemný 5,5palcový Quad HD displej s minimálními rámečky, který bude vložen do kovové unibody konstrukce. Na zadní straně zařízení se má nacházet duální fotoaparát (oba čipy dostanou po 12 Mx). Čelní kamerka pro selfie si vystačí s rozlišením 8 Mpx.

Jako procesor má být zvolen osmijádrový Snapdragon 835 od Qualcommu, při práci mu má pomáhat GPU Adreno 540 až 8 GB operační paměti. Vnitřním úložiště v případě nejvyšší konfigurace údajně dosáhne kapacity až 256 GB. Život má zařízení vdechnout baterie s kapacitou 3 700 mAh a potěší také podpora technologie Qualcomm Quick Charge 4.0, která dobíjecí čas zkrátí na minimum. Co se týče softwarové stránky, setkat bychom se měli s operačním systémem Android 7.x Nougat, který „překryje“ prostředí Sence 8.

Pakliže se nestane nic neočekávaného, k představení HTC 11 dojde v první polovině příštího roku. Cenu telefonu samozřejmě zatím neznáme, určitě se ale bude pohybovat okolo 20 000 korun s DPH.

HTC

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: HTC 11 má mít nadpozemskou výbavu se Snapdragonem 835


  1. Vláďa “vml” Mlázovský

    Paráda, tohle očekávám od HTC – telefon, kde se nedá v žádném z parametrů pochybovat, že se jedná o obsolutní špičku, o ty „nejvíc top“ komponenty. Na takové telefony ať se HTC zaměří a střední třídu pustí k vodě. Budoucnost je pho HTC jen v VR a prestižních mobilech.

    GoodLuck for HTCPocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.