Co hráče čeká v Battlefieldu 1? Pořádná porce novinek!


Co hráče čeká v Battlefieldu 1? Pořádná porce novinek!

V únoru dorazí nová aktualizace pro Battlefield 1. Vývojáři do ní zahrnou pořádnou várku oprav vycházející jak z připomínek hráčů, tak z výsledků soustavného testování. Podrobnosti a úplné znění změn zveřejní zanedlouho, píší na oficiálním webu.

Na březen je potom naplánováno vydání prvního rozšíření s názvem They Shall Not Pass, jehož součástí budou čtyři nové multiplayerové mapy, nový herní systém a další obsah. Na ilustraci níže se můžete podívat na počáteční vizi herního prostředí, ze které tým studia DICE vycházel při tvorbě jedné ze čtyř nových map.

18. ledna, tedy už za několik dní, pak v Battlefieldu 1 dojde k zpřístupnění upravené verze režimu Rush s názvem Rush Bleed Out, ve které se zabití nepřátelští vojáci vracejí do hry rychleji než obvykle a regenerace zdraví je vypnutá.

rendition1.img (2)

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Co hráče čeká v Battlefieldu 1? Pořádná porce novinek!


  1. Cunava

    On je Battlwfield 1 jako mobilní aplikace?

    Jako sry ale začíná to tu být opravdu ubohé, místo aby ste napsali něco o telefonech tak jen uboze zreciklujete články z PCT.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.