Greenify přináší extrémní šetření baterie i bez rootu


Greenify přináší extrémní šetření baterie i bez rootu

Extrémní šetření baterie prostřednictvím aplikace Greenify bylo dlouho dostupné pouze pro majitele smartphonů s rootem. Díky nejnovější aktualizaci se však tato možnost rozšířila i na smartphony bez něj.

Greenify přináší nový šetřící režim Doze, který – jak jistě někteří z vás už moc dobře vytušili – vychází z nejnovějšího šetřícího systému Androidu Marshmallow. Funguje to velmi jednoduše, aplikace Greenify totiž nešetří na vlastní pěst, ale v podstatě urychluje zapnutí režimu Doze. Smartphone se tak hibernuje mnohem rychleji a ušetří tak ještě nějakou tu kapku energie navíc.

V Greenify lze režim Doze aktivovat v menu s experimentálními funkcemi. Z toho vyplývá, že tato funkce stále může mít nějaké mouchy. Ty by se přitom mohly týkat především těch uživatelů, kteří řešili problémy už se základním režimem Doze v Androidu.

Aplikace Greenify je v Google Play Storu k dispozici ke stažení zdarma. Pokud ovšem chcete aktivovat některé experimentální funkce, budete si muset 50 korun připlatit za profesionální verzi.

Greenify
Vývojář: Oasis Feng
Cena: Zdarma
Greenify (Donation Package)
Vývojář: Oasis Feng
Cena: 49,99 Kč

greenify-obrazek

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.