Grand Theft Auto: Vice City pro Android bylo staženo z Google Play, kvůli problémům s ověřením


Grand Theft Auto: Vice City pro Android bylo staženo z Google Play, kvůli problémům s ověřením

Milí čtenáři, hůře to snad už ani dopadnout nemohlo. Herní studio Rockstar bylo nuceno stáhnout kvůli četným stížnostem uživatelů z elektronického obchodu pro Android hru Grand Theft Auto: Vice City. K jejímu uvedení došlo přitom teprve dnes ráno. Tohle se, kulantně řečeno, moc nepovedlo.

Hráči si stěžovali na nemožnost stažení dat, slabou podporu zařízení, špatnou optimalizaci a kdoví co ještě. Negativní hodnocení v obchodu Play proto na sebe nenechalo dlouho čekat.

Rockstar reagoval a hru raději stáhl. Verze pro iOS se výše zmíněné problémy netýkají.

?Jsme si vědomi toho, že někteří uživatele měli při stažení problémy s ověřením. Pokud Grand Theft Auto: Vice City nadále vidíte ve výpisu v Google Play, pak se jedná chybu a neměli byste se pokoušet o stažení. Jakmile ji znovu uvedeme, budeme vás informovat,? uvádí Rockstar.

GTA Grand Theft Auto: Vice City pro Android bylo staženo z Google Play, kvůli problémům s ověřením

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
mokrejbandita avatar 80x80 Grand Theft Auto: Vice City pro Android bylo staženo z Google Play, kvůli problémům s ověřením

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Email
Print