Galaxy S6 a S6 edge získavají aktualizaci na Marshmallow


Galaxy S6 a S6 edge získavají aktualizaci na Marshmallow

Samsung začal distribuovat operační systém Android 6.0.1 Marshmallow pro chytré telefony Galaxy S6 a S6 edge. Update je zatím dostupný pouze v Jižní Koreji, brzy se ale jistě rozšíří i do dalších zemí, a to včetně České republiky a Slovenska.

Mezi vylepšeními, s nimiž nový firmware přichází, najdeme přepracované animace a efekty, vylepšený fotoaparát (přibyla možnost měnit rychlost uzávěrky a ukládat snímky ve formátu RAW) nebo přepínač, kterým lze vypnout/zapnout rychlé dobíjení baterie.

Uživatelé se mohou dále těšit i na možnost přidělovat aplikacím jednotlivá oprávnění, upravenou vypínací nabídku či rychlého pomocníka Now on Tap. V nejnovějším Androidu došlo také ke změně barevného schéma, které namísto dřívější tyrkysové používá bílošedou a podle některých uživatelů i mírnému nárůstu výdrže na baterii. Majitelé telefonu S6 edge po aktualizaci získají navíc i vylepšenou funkcionalitu zahnutého displeje.

8

Zdroj: SamMobile

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.