Stránka 1 z 1

Hudební aplikace BarBox

PříspěvekNapsal: úte 13. led 2015 11:31:54
od Yan
Dobrý den,

předem se Vám omlouvám jestli píšu do špatného fóra, ale nepodařilo se mi najít lepší způsob jak Vás kontaktovat:)

Rádi bychom Vám představili naší mobilní aplikaci BarBox, která nabízí hudební službu jak majitelům barů, restaurací, klubů a dalších podniků, tak i jejich návštěvníkům. Nejsme sice moc ten typ lidí, co zrovna zažívají startupovou horečku a opakují pořád dokola slova jako trakce, investor nebo pitch ale i tak si myslíme, že koncept našeho projektu je zajímavý. Jsme prostě dva nadšenci a vytvořili jsme hudební službu, která nás (a podle odezvy nejen nás) baví :)

BarBox je novodobý juke box, který nabízí jednoduchý a přitom kvalitní výběr hudební reprodukce v podnicích. Majitelé i návštěvníci mohou vybírat z více než 35 miliónů, každodenně aktualizovaných, skladeb.

Zjednodušeně řečeno:
- Podnik se zaregistruje na http://www.barbox.cz a přihlásí se do BarBox přehrávače na webu nebo v Android/iOS zařízení.
- Návštěvníci podniku si zdarma stáhnou aplikaci BarBox na App Store nebo Google Play, připojí se
na Wi-Fi podniku a následně mohou volit skladby, které by si chtěli v podniku nechat zahrát.
- Hudební databázi poskytuje Deezer, takže návštěvníci najdou “skoro vše”.

Možnosti BarBoxu:
Majitel podniku má absolutní kontrolu nad tím, co bude hrát. Výběr hostů může omezit na určité žánry nebo pouze na skladby, které uzná za vhodné. Dále může zakázat přehrávání konkrétních skladeb, autorů nebo zemí. Pokud by ani to nestačilo, může být volba skladeb zákazníky vypnuta a majitel přehrává ve svém podniku např. pouze skladby z vlastních playlistů.

Další výhodou služby BarBox jsou výhodnější OSA a Intergram poplatky.

BarBox shromažďuje informace o přehrávaných žánrech, interpretech apod. ve všech podnicích. Majitelům tak můžeme nabídnout přehledy, s jejichž pomocí lépe pochopí hudební vkus zákazníků a vhodně nastaví hudební atmosféru v podniku.

BarBox poskytuje spoustu dalších funkcí, které Vám, v případě Vašeho zájmu, mohu popsat.

V současné době se snažíme rozšířit povědomí o BarBoxu, abychom získali co nejvíce zpětných vazeb.
BarBox zatím využívá 45 podniků a přes 7.000 uživatelů v České republice a na Slovensku. Ohlasy jsou převážně kladné.

Pokud Vám BarBox připadá jako zajímavý nápad, budeme vděčni za jakýkoliv článek nebo recenzi. Popřípadě nám také pomohou Vaše připomínky o tom, co je špatně:)

Rádi se s Vámi sejdeme v nějakém z podniků, využívajících službu BarBox nebo Vám můžeme zdarma poskytnout testovací účet, na kterém budete mít možnost otestovat veškeré funkce.

Více informací naleznete také na http://www.barbox.cz.

O tom, jak neuvěřitelně šťastní jsou lidé, když používají BarBox, vypraví i naše video:) http://youtu.be/aJMB8rQ64bw


Předem děkuji za odpověď a přeji Vám hezký den,


Yan Renelt


Yan Renelt
+420 724 501 591
yan@barbox.cz
http://www.barbox.cz
https://www.facebook.com/barboxapp

Re: Hudební aplikace BarBox

PříspěvekNapsal: pát 16. led 2015 8:29:36
od harrybro
Prosim Vas, nezkousel jste nekdy nekdo neco koupit pres google play – s trochu malou obklikou. Samozrejme vim, ze z CR se neda pres google play nakupovat – nicmene pokud jdu do obchodu pres US proxy server, jde to ok, vse .. viz http://goo.gl/5LfS49 .. nezkousel jste nekdo tuto alternativu? Diky