5 nejoblíbenějších her

Vše pro hračičky

5 nejoblíbenějších her

Příspěvekod toxin » pát 04. kvě 2012 10:29:58

Tákže, mám asus transformer a můj seznam :

1. Busted
2. Dungeon Hunter 3
3.Canabalt HD
4.Modern Combat 3
5. Galaxy on Fire 2
toxin

Re: 5 nejoblíbenějších her

Příspěvekod siamon » pát 28. čer 2013 7:54:53

Používal jsem GO Contacts EX, ale přiřazování fotek z FB bylo za trest. Aplikace většinou zamrzali a z FB se ke kontaktům přiřadili pouze fotky uživatelů se stejným jménem, ale k ostatním se prostě nechtělo. GO jsem proto odinstaloval. Proto jsem si stáhnul aplikaci Kontakty od Contapps. Všechno krásné na první pohled, dokonce i přiřazení fotek z FB proběhlo nádherně, ALE aplikace se začíná kroutit i do SMSek a to mi moc nevyhovuje + nejde přejmenovat a ani uložit nový kontakt (napíše, že nenalezl aplikaci která by to uměla).
Nemáte něco co by zvládlo přiřazení FB + klasickou práci s kontakty?
Decrease your exam stress by using our latest Stanford University and best quality oca certification - braindumps.com and HITACHI.
siamon

Re: 5 nejoblíbenějších her

Příspěvekod malik125 » sob 18. říj 2014 13:38:05

Používal jsem GO Contacts EX, ale přiřazování fotek z FB bylo za trest. Aplikace většinou zamrzali a z FB se ke kontaktům přiřadili pouze fotky uživatelů se stejným jménem, ale k ostatním se prostě nechtělo. GO jsem proto odinstaloval. Proto jsem si stáhnul aplikaci Kontakty od Contapps. Všechno krásné na první pohled, dokonce i přiřazení fotek z FB proběhlo nádherně,
Worried about CTFL-001 latest dumps exam & ICMA network+ New York University?
malik125

Zpět na Hry