Diskrétní domácí monitorování – špionážní IP kamera V99 s WiFi


Diskrétní domácí monitorování – špionážní IP kamera V99 s WiFi

Špionážní kamera V99 s integrovaným WiFi modulem umožňuje skryté monitorování vybraných prostor. Pokud chcete zabezpečit svůj majetek, pokud se obáváte o bezpečí svých dětí nebo máte pochybnosti o chování svých blízkých či zaměstnanců, pak vám může poskytnout důležité informace, klid a jistotu. Záznam se ukládá na vyměnitelné TF karty nebo je možné jej sledovat online na chytrém telefonu.

Objektiv V99 má průměr 4 mm a průměr čočky je pouhý jeden milimetr, přesto zajišťuje obraz v rozlišení pět megapixelů. Úhel záběru kamery je 80° a rychlost záznamu je 25 snímků za sekundu. Rozlišení lze nastavit ve třech úrovních: 1080p, 720p, nebo 480p. Zvuk je zaznamenáván až do vzdálenosti pět metrů. Nechybí ani režim pro pořizování statických fotografií.

Kamerku snadno připojíte do domácí WiFi sítě a můžete tak získat online přenos monitorovaných prostor na váš chytrý telefon s Androidem a iOS pomocí bezplatné aplikace BVCAM. Záznam se současně ukládá na vyměnitelnou TF kartu s kapacitou až 32 GB. V99 je napájena akumulátorem s kapacitou 2000 mAh, který by měl zajistit nepřetržitý chod až po dobu tří hodin.

Miniaturní kamera V99  je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 4 380 Kč včetně DPH.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Diskrétní domácí monitorování – špionážní IP kamera V99 s WiFi


  1. SeppWinkler

    S tým monitorovaním správania zamestnancov by som bol opatrný a rozhodne by som zamestnávateľov na to nenahováral. Ide o nezákonný postup, na monitorovanie musia byť zamestnanci zrozumiteľne a viditeľne upozornení a niektoré priestory nemožno monitorovať vôbec. Takého zamestnávateľa – vykuka, ktorý rád špehuje svojich „otrokov“ čaká mastná a zaslúžená pokuta z rozhodnutia súdu 🙂Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.