Defumblr: Chytrá uzamykatelná obrazovka pro chytré telefony s Androidem


Defumblr: Chytrá uzamykatelná obrazovka pro chytré telefony s Androidem

Jednou z hlavních předností Androidu je opravdu velká volnost v přizpůsobení vašeho smartphonu – vedle různých tapet a stylů, které v základu nabízí váš smartphone, si totiž můžete stáhnout pokročilé launchery, nebo například uzamykatelné obrazovky z Google Play Storu. Jednou z nich je i Defumblr.

Defumblr je naprosto unikátní uzamykatelná obrazovka, která dokáže zvýšit vaši produktivitu. Po rozsvícení smartphonu totiž okamžitě ukáže, zdali jste obdrželi nějaké emaily nebo zprávy z různých komunikačních programů. Díky tomu budete mít vždy okamžitý přehled, zdali vás někdo nesháněl. A v tomto duchu pokračuje i dále.

Zajímavou funkcí číslo 2 je zobrazování naplánovaných událostí v kalendáři, nebo třeba zajímavých novinek. Všechny vzpomínané prvky si navíc můžete přizpůsobit zcela ke svému obrazu, nebo je úplně vypustit, čímž se obrazovka patřičně zjednoduší. Ne že by to bylo třeba – Defumblr je opravdu velmi přehledná a designově pěkná aplikace, která dobře znázorňuje všechno co má.

Defumblr si můžete stáhnout z Google Play Storu a to zcela zdarma.

Defumblr Smart Lock Screen
Vývojář: Delvv, Inc.
Cena: Zdarma
Slideshow:
Fullscreen:

Zdroj: Android Commmunity

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: (3)


 1. Alžběta Zapletalová

  Tak vám pěkně děkuji, hned po přečtení tohoto článku jsem si to nainstalovala, a nevšimla jsem si varování v infu u aplikace, že to nemám instalovat na Lg G4. Teď nejenom, že se toho nemůžu zbavit, nejde to ani nijak ukončit, nijak nastavit, ukazuje to hovadiny, nejde to žádným způsobem vypnout. 🙁

  • Martina Lipertová Martina Lipertová

   Dobry den, omlouvam se.

   • Alžběta Zapletalová

    Moje blbost, měli to tam napsané hned na začátku info, ať to na Lg G4 neinstalujeme. A teď po aktualizaci už to šlo vyhodit.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.