CM MasterCase Pro 6: modulární počítačová skříň


CM MasterCase Pro 6: modulární počítačová skříň

MasterCase Pro 6 je modulární počítačová skříň střední velikosti (tzv. mid-tower), která nabízí systém FreeForm umožňující snadné úpravy exteriéru i interiéru.

MasterCase Pro 6 odlišují od svých předchůdců přímé linie a celkový rovnoměrný design. Plochý vrchní, přední i zadní panel jsou jednotně vyvedeny v tmavě šedé barvě. Odklápěcí přední panel skrývá prostor pro CD/DVD mechaniku a na spodu červené či modré podsvícení. Pod krytkou na vrchní části je umístěn I/O panel.

Přirozené proudění vzduchu je zajištěno úzkými otvory v každém z rohů, účinnost podporuje také magnetický dvoupolohový přední a vrchní panel zvětšující ve zdvižené poloze prostor pro chlazení.  Další možností je využít vodní chlazení s montáží 297mm chladiče na vrchní či přední stranu do připraveného rámečku.

Cooler Master MasterCase Pro 6 nabízí obvyklou variabilitu rozložení včetně bohatě nastavitelných a odnímatelných částí. Uvnitř se nachází dvě schránky pro čtyři SSD a panel oddělující kabeláž pro přehlednou a bezproblémovou instalaci. Modularitu podporuje také „clip-and-click“ panel pro umístění boxu na disky. Další úpravy jsou možné díky stále rostoucímu množství dostupného příslušenství. Kompletní přehled najdete v sekci Maker Made a FreeForm.

Počítačová skříň Cooler Master MasterCase Pro 6 bude dostupná od dubna letošního roku s modrým a červeným LED podsvícením. Cenu pro český trh zatím neznáme.

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.