Circlify je nová hypnotická arkádová logická hra pro Android a iOS


Circlify je nová hypnotická arkádová logická hra pro Android a iOS

Milovníci logických her dostávají do rukou další nadějný titul. Jedná se o Circlify od vývojářů z WebAlive, kteří stojí i za dvojicí výborných her Swiperoo a 360 Degree.

V Circlify mají hráči za úkol přežít co nejdéle uvnitř pohybujícího se kruhového bludiště. Budete přitom unikat světlu vycházejícímu z reflektoru uvnitř bludiště. Toto světlo roste a také se pohybuje. Když se otvor v jednom z barevných kruhů objeví blízko u vás, rychle na něj klepnete, čímž se dostanete do dalšího kruhu. Pokud to nezvládnete v časovém limitu, kruhy vás pohltí a dočkáte se konce hry. Což vlastně ani tolik nevadí, protože Circlify je zábavná i na několikeré rozehrání.

Hra vyžaduje vytrvalost a soustředění, neboť různé barvy kruhů jsou lehce rozptylující.

Circlify je k dispozici ke stažení zdarma s tím, že se vám v ní budou zobrazovat reklamy. Pokud ovšem uvnitř hry zaplatíte přibližně 25 korun, budete to mít bez ní.

Circlify
Vývojář: The Mascoteers
Cena: Zdarma+
Circlify
Vývojář: The Mascoteers
Cena: Zdarma

circlify

Zdroj: Droid Gamers

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: Circlify je nová hypnotická arkádová logická hra pro Android a iOS


  1. Kotas

    Ano, s určením pro děti do pěti let :).Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.