Call of Duty: Infinite Warfare dostane rozšíření Absolution


Call of Duty: Infinite Warfare dostane rozšíření Absolution

Příští týden vyjde již třetí dodatečný balíček do Call of Duty: Infinite Warfare. Hráči na PlayStationu 4 se Absolution DLC dočkají ve čtvrtek 6. července. Ostatní platformy (PC a Xbox One) si budou muset měsíc počkat z důvodu časové exkluzivity společnosti Sony, která se na tom domluvila s vývojáři.

Co Absolution DLC přinese?  Těšit se můžete na čtyři nové multiplayerové mapy (Bermuda, Permafrost, Fore a přepracovanou lokalitu Resistance z Modern Warfare 3) a  kooperační přídavek Attack of the Radioactive Thing.

V něm se podíváme do malého amerického městečka, kde experiment místní obyvatele proměnil v zombie a na vás bude, abyste je všechny pozabíjeli. Dohlížet na vás při tom bude parťačka Elvira, kterou ztvárnila herečka Cassandra Peterson.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.