Bombing Bastards: Skvělý Bomberman zdarma (a bez mikrotransakcí)


Bombing Bastards: Skvělý Bomberman zdarma (a bez mikrotransakcí)

Pamatujete si na Atomic Bombermana, nebo na nějakou další hru s postavičkou Bombermana v hlavní roli? Také jste nad ní strávili dlouhé hodiny? Potom vám určitě udělá radost výlet do minulosti v podobě Bombing Bastards: Touch!

Bombing Bastards: Touch! je arkádová akční hra, v níž se s postavičkou nápadně připomínající Bombermana vydáváte do bludiště, kde se snažíte najít dveře do další úrovně. V postupu hrou vám samozřejmě brání početní nepřátele, s nimiž se můžete vypořádat díky bombě a několika dalším zajímavým power-upům. Ty vám přitom pomáhají i v hledání dveří, neboť se někdy ukrývají pod kamennými valy.

Hra nabízí spoustu různých světů, v jejichž rámci si zahrajete vždy několik misí. Abyste si hru pořádně užili i na menších dotekových zařízeních, nezapomněli autoři na optimalizované dotekové ovládání. A teď to úplně nejlepší – Bombing Bastards: Touch! je k dispozici zdarma a bez jakýchkoliv mikrotransakcí.

Hra vychází pro Android a iOS.

Bombing Bastards: Touch!
Vývojář: Sanuk Games
Cena: Zdarma
Bombing Bastards: Touch!
Vývojář: Sanuk Games
Cena: Zdarma

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.