Aplikace musical.ly vám umožní přidávat zvuky a muziku do vašich videí


Aplikace musical.ly vám umožní přidávat zvuky a muziku do vašich videí

Chtěli byste vytvořit působivé video, které bude doplněné o zvukové efekty a písničky? Potom se právě díváte na pomocníka, který vám to umožní! 

Aplikace musical.ly je editační nástroj pro tvorbu téměř až profesionálních videí. K dispozici máte stovky tisíc songů a zvukových efektů, jimiž můžete podkreslit dění na videu a dodat mu trochu toho lesku.

Pokud si se svým budoucím výtvorem pohrajete trochu více, můžete například i sesynchronizovat pohyb rtů na videu s vybranými hláškami, čímž dosáhnete opravdu profesionálního a mnohdy velmi zajímavého výsledku. Lidé bez hudebního nadání klidně naučíte zpívat, nebo jim vložíte do pusy vtipnou hlášku, kterou by z úst sami třeba nikdy nevypustili.

Dobrou představu o možnostech musica.ly si uděláte shlédnutím videa níže. Pokud vás aplikace zaujala, přejděte na Google Play Store nebo Apple App Store skrze box níže. Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma.

musical.ly
musical.ly
Vývojář: musical.ly
Cena: Zdarma
musical.ly
musical.ly
Vývojář: musical.ly Inc.
Cena: Zdarma+
The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.