Aplikace musical.ly vám umožní přidávat zvuky a muziku do vašich videí


Aplikace musical.ly vám umožní přidávat zvuky a muziku do vašich videí

Chtěli byste vytvořit působivé video, které bude doplněné o zvukové efekty a písničky? Potom se právě díváte na pomocníka, který vám to umožní! 

Aplikace musical.ly je editační nástroj pro tvorbu téměř až profesionálních videí. K dispozici máte stovky tisíc songů a zvukových efektů, jimiž můžete podkreslit dění na videu a dodat mu trochu toho lesku.

Pokud si se svým budoucím výtvorem pohrajete trochu více, můžete například i sesynchronizovat pohyb rtů na videu s vybranými hláškami, čímž dosáhnete opravdu profesionálního a mnohdy velmi zajímavého výsledku. Lidé bez hudebního nadání klidně naučíte zpívat, nebo jim vložíte do pusy vtipnou hlášku, kterou by z úst sami třeba nikdy nevypustili.

Dobrou představu o možnostech musica.ly si uděláte shlédnutím videa níže. Pokud vás aplikace zaujala, přejděte na Google Play Store nebo Apple App Store skrze box níže. Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma.

musical.ly
Vývojář: musical.ly
Cena: Zdarma+

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.