Akce: Sygic Truck Navigation oslavuje milion stažení na Android zařízeních


Akce: Sygic Truck Navigation oslavuje milion stažení na Android zařízeních

Společnost Sygic oznámila, že její aplikace Sygic Truck Navigation na Android platformě překonala hranici jeden milion stažení, čímž upevnila svou pozici světově nejpoužívanější kamionové navigace.

Sygic dosažení důležitého milníku oslavuje tím, že dává každému novému uživateli při zakoupení Sygic Truck Navigation doživotní licenci Head-Up Display v hodnotě 9,99 eur (261 korun) zdarma. Tato akce trvá od dnešního dne po dobu dalších sedmi dní.

Head-Up Display přináší řidičům ještě víc bezpečnosti na cestách, promítá navigační informace na čelní sklo auta, takže řidiči se už nemusí dívat na navigaci mimo zorného pole. Funkce HUD poskytuje plnohodnotnou navigaci Sygic, včetně funkcí zahrnujících dopravní informace v reálném čase a hlasovou navigaci.

„Jsme pyšní poukázat na milionté stažení aplikace Sygic Truck Navigation. Tento milník je výbornou zpětnou vazbou pro naši práci. Skutečně si vážíme všech řidičů kamionů a karavanů, kteří jsou spokojení s naši navigací a dokazují to jejím neustálým používáním“, řekl Viktor Bielko, Head of Product Development ve společnosti Sygic.

Sygic Truck GPS Navigation
Sygic Truck GPS Navigation
Vývojář: Sygic.
Cena: Zdarma+

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.